Łódzkie 112 » Kutno » Znaleziono ciało 43-latka. To ofiara brutalnego morderstwa

6 listopada, 2020

Znaleziono ciało 43-latka. To ofiara brutalnego morderstwa

Płoccy policjanci rozwikłali sprawę śmierci 43-latka. Ciało mężczyzny zostało znalezione w niedzielę. Na trop mordercy wpadli kryminalni z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu, którzy zatrzymali 25-latka.Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

W minioną niedzielę służby zostały poinformowane o znalezieniu zwłok mężczyzny w jednym z domów na terenie powiatu płockiego. Ciało odnalazł znajomy, który zaniepokoił się brakiem kontaktu z 43-latkiem.

Przybili na miejsce policjanci wykonywali szereg czynności pod nadzorem prokuratora, a zebrane przez nich ślady wskazywały, że doszło do morderstwa. Z związku z tymi podejrzeniami śledczy podjęli działania, aby jak najszybciej rozwikłać sprawę śmierci 43-letniego mieszkańca gminy Bodzanów.

W ustaleniu podejrzanego o zabójstwo brał udział pies tropiący z przewodnikiem z komendy policji w Kutnie. Kilka godzin po otrzymanym zgłoszeni policjanci zatrzymali 25-latka z powiatu płockiego, podejrzanego o zabójstwo.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi przedstawić zatrzymanemu zarzut zabójstwa i wczoraj decyzja sądu 25-latek został aresztowany.

Polecane