TIR-y na tory! Można!? Można!! Kierowca Pan Paweł prekursorem tego hasła w Łodzi oczywiście pijany!

Dziś wieczorem, na ulicy Dąbrowskiego doszło do komicznej wydawało by się sytuacji. Samochód ciężarowy pomylił drogę i wjechał na torowisko tramwajowe, z którego już nie był wstanie wyjechać.

26.01.2021r., w godzinach popołudniowo-wieczornych na ulicy Dąbrowskiego w Łodzi na odcinku pomiędzy Kilińskiego, a Rzgowskiej samochód ciężarowy wjechał na torowisko tramwajowe.

38-letni kierujący tirem był pijany. W takim stanie pomylił drogę i wjechał na torowisko a następnie ugrzązł w błocie. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 2,3 promila za kierownicą równa się utrata prawa jazdy i pracy. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. – informuje Komenda Wojewódzka w Łodzi.

Zdarzenie to spowodowało bardzo duże utrudnienia w komunikacji miejskiej. Pan Paweł z województwa mazowieckiego zapewne będzie teraz musiał poszukać innej pracy. Grozi mu także do dwóch lat za kratkami.

O podobnym przypadku pisaliśmy raptem kilka dni temu. Kliknij w link i przeczytaj artykuł: https://lodzkie112.pl/lodz/tiry-na-tory-wersja-po-lodzku-kierowca-tira-wpadl-w-poslizg-i-zaczal-sunac-po-torach/