Łódzkie 112 » Skierniewicetitle_li=Wiadomości » Bezczelnie ukradł puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Żabki! [FILM] UDOSTĘPNIJ

27 stycznia, 2021

Bezczelnie ukradł puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Żabki! [FILM] UDOSTĘPNIJ

W tym roku przez wszelkiego rodzaju lockdowny i ograniczenia jakie zafundował nam rząd w związku z pandemia COVID-19 nasze życie wygląda inaczej. Zmiany można także dostrzec w organizacji tegorocznego finału WOŚP. Do akcji zbierania pieniędzy w sposób stacjonarny włączyły się m.in. Lidl i Żabka.

I to właśnie z Żabki w Skierniewicach przy ulicy Sienkiewicza, w poniedziałek 25.01.2021, została ukradziona stojąca na ladzie sklepowej puszka WOŚP, do której swoje datki wrzucali klienci sklepu. Całe zdarzenie uchwyciły oczywiście kamery monitoringu, a sprawa została zgłoszona na Policję.

Prosimy o udostępnianie artykułu, tym bardziej, że z najnowszych informacji wynika, iż do podobnej kradzieży także puszki WOŚP, doszło w kolejnym sklepie na terenie Skierniewic przy ulicy ul. Narbutta-Łuczyńskiego we wtorek tj. 26 stycznia 2021r.

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia, który nieprzerwanie będzie transmitowany w internecie. Start transmisji już 30 stycznia wieczorem.

UWAGA KIEROWCY! Na A1 ruszył odcinkowy pomiar prędkości! W ciągu pierwszych czterech dni wystawiono ponad 6200 mandatów! Czy to maszynka do zarabiania pieniędzy czy służy to poprawie bezpieczeństwa? Artykuł przeczytasz klikając w link: https://lodzkie112.pl/piotrkow-trybunalski/maszynka-do-robienia-pieniedzy-na-a1-dziala-doskonale-1-dzien-1300-mandatow-w-4-dni-6000-mandatow/ 

Polecane