PILNE! Peugeot wyprzedzał na “trzeciego” ciężarówkę! DW 715 pomiędzy Ujazdem, a Koluszkami zablokowana

fot. czytelnik

Z ostatniej chwili! Droga pomiędzy Zaosiem, a Budziszewicami jest zablokowana! Do zdarzenia doszło dziś, 26.01.2021 roku po godzinie 18:00 na drodze wojewódzkiej numer 715. Trasa ta łączy Brzeziny z Ujazdem.

fot. czytelnik

AKTUALIZACJA godz. 20:45: Otrzymaliśmy nowe informację na temat tego zdarzenia. Okazuje się, że to Peugeot wyprzedzał ciężarówkę na “trzeciego”, pędząc wprost “na czołówkę” z jadącym prawidłowo oplem. Kierowca opla chcąc uniknąć zderzenia (do którego i tak doszło) uciekł do rowu! Peugeot odbił się jeszcze od ciężarówki.

Droga pomiędzy Zaosiem, Budziszewicami jest zablokowana! Nieoficjalnie ruch zostanie przywrócony kilkanaście minut po godzinie 19:00. Na szczęście nie ma informacji osobach potrzebujących pomocy medycznej.

W weekend w okolicach Zgierza doszło do tragedii, kiedy to wyprzedające sznur pojazdów BMW zderzyło się z ciężarówką. Artykuł przeczytasz klikając w link: https://lodzkie112.pl/wiadomosci/zgierz/w-szitalu-zmarl-32-letni-kierowca-bmw-a-z-jego-auta-zostala-tylko-kupa-zlomu/