Łódzkie 112 » Zduńska Wola » Odnaleziono zaginionego ojca! Pijanego za kierownicą przy trasie S8

30 grudnia, 2020

Odnaleziono zaginionego ojca! Pijanego za kierownicą przy trasie S8

Zaniepokojony syn zgłosił zaginięcie swojego ojca. Kilkunastu policjantów przeczesywało pobliskie tereny i miejscowości. Odnaleziono go pijanego kiedy jechał swoim samochodem. Odpowie za kierowanie na podwójny gazie. 

29 grudnia 2020 roku, o godzinie 20:30 do komendy policji w Zduńskiej Woli zgłosił się zdenerwowany syn, który powiadomił o zaginięciu ojca. Ten po kłótni rodzinnej wcześnie rano wyjechał swoim fordem z domu, a następnie tego samego dnia wysyłał wiadomości o niepokojącej treści do swojej żony. Rodzina szukała go kilkanaście godzin, jednak bezskutecznie.

Policjanci przeczesywali pobliskie tereny i miejscowości. Zaginionego szukało łącznie kilkunastu funkcjonariuszy. Przed północą na jednej z dróg dojazdowych do ciągu technicznego przy trasie S-8 mundurowi zauważyli samochód, którym miał poruszać się mieszkaniec gminy Zapolice. Zatrzymali ten pojazd i okazało się, że za kierownicą forda rzeczywiście siedział zaginiony 43-letni mężczyzna.

Badanie trzeźwości wykazało, że miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu, a jego pojazd został umieszczony na parkingu strzeżonym. Odnaleziony „szczęśliwie” ojciec usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Nagrałeś wideo lub zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na maila: kontakt@lodzkie112.pl lub poprzez nasz profil na Facebooku Łódź112 i współtwórz z nami portal lodzkie112.pl

Polecane