Łódzkie 112 » Radomsko » Obsługa baru pobiła metalowych prętem dwóch klientów, którzy czekając na jedzenie zdemolowali lokal

23 listopada, 2020

Obsługa baru pobiła metalowych prętem dwóch klientów, którzy czekając na jedzenie zdemolowali lokal

W jednym z radomskich lokali gastronomicznych doszło do awantury wywołanej przez zniecierpliwionych klientów. Dwóch mężczyzn zaczęło kłócić się z obsługą i zdemolowało wnętrze lokalu. Sprowokowana zachowaniem obsługa pobiła awanturników. 

18 listopada 2020 r. w barze z fast food-em w Radomsku dwóch mężczyzn zamówiło jedzenie na wynos. Podczas oczekiwania na zamówienie zaczęli kłócić się z obsługą i zdemolowali lokal. Wściekli pracownicy wybiegli zza lady, a wystraszeni mężczyźni zaczęli przed nimi uciekać. Obsługa dorwała mężczyzn przed lokalem i zaatakowała ich. Jeden z klientów został pobity metalowym prętem do nadziewania mięsa, a drugiego brutalnie skopano. W wyniku odniesionych obrażeń, awanturnicy zostali przewiezieni do szpitala.

Policja zatrzymała tego samego dnia pracowników baru. 25-latek usłyszał zarzuty udziału w pobiciu przy użyciu niebezpiecznego narzędzia oraz uszkodzenia ciała. Jego kolega usłyszał zarzut udziału w pobiciu. Wobec obu prokuratura zastosowała dozór policyjny.

Ręka sprawiedliwości dosięgnęła również mężczyznę który zdemolował bar. Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia za co grozi mu kara do lat 5 pozbawienia wolności.

Polecane