Łódzkie 112 » Łódź » Jechał z żoną do szpitala. Złapał “gumę”, a z szybką pomocą przyszli policjanci

7 stycznia, 2021

Jechał z żoną do szpitala. Złapał “gumę”, a z szybką pomocą przyszli policjanci

Mieszkaniec Skierniewic jechał ze swoją żoną do szpitala w Łodzi. Niefortunnie na ul. Brzezińskiej w Łodzi złapał “gumę” i okazało się, że nie ma przy sobie lewarka. Z pomocą przyszli łódzcy policjanci, którzy akurat przejeżdżali w pobliżu. Małżeństwo bezpiecznie dojechało do celu.

7 stycznia 2021 roku około godz. 11:00 policjanci z łódzkiej drogówki na ulicy Brzezińskiej zauważyli stojące na jezdni auto, a obok niego mężczyznę nerwowo poszukującego pomocy. Okazało się, że kierowca złapał ”gumę”, a nie ma przy sobie lewarka. Ponieważ panują trudne warunki na drogach, funkcjonariusze nie wahali się ani sekundy, zabezpieczyli miejsce i pomogli zepchnąć auto na pobocze, by nie powodować zagrożenia w ruchu drogowym.

W rozmowie z 34-letnim kierującym policjanci dowiedzieli się, że mieszkaniec Skierniewic jest w podróży z żoną do jednego z łódzkich szpitali i zależy mu na jak najszybszym dotarciu. Policjanci szybko pomogli mu zmienić koło w samochodzie. Mężczyzna wraz z żoną szybko i bezpiecznie dotarli do celu.

Polecane