Łódzkie 112 » Opoczno » Co 20 minut trzy kolizje w tym samym miejscu! Uważajcie na drogach!

9 grudnia, 2020

Co 20 minut trzy kolizje w tym samym miejscu! Uważajcie na drogach!

Co 20 minut w tym samym miejscu, w Wygnanowie w gminie Sławno, doszło do trzech kolizji drogowych. Droga w tym miejscu była oblodzona, a kierowcy nie dostosowali prędkości do panujących warunków  drogowych. Na szczęście w wyniku zdarzeń nikt nie ucierpiał. 

8 grudnia 2020 roku opoczyńska policja otrzymała trzy zgłoszenia o kolizjach drogowych. Prawie co 20 minut wszystkie miały miejsce praktycznie na tym samym odcinku drogi powiatowej. Warunki drogowe jaki w tym czasie panowały były niezwykle trudne. Jezdnia była oblodzona.

Pierwszą kolizję drogową, opoczyńska policja odnotowała  o godz. 07.05. Jak ustalili policjanci, 54 letni kierujący bmw, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał w ogrodzenie świetlicy wiejskiej.

Następnie o godzinie 7.20, 60 letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego jadąc volkswagenem polo, straciła  panowanie nad  samochodem i zderzyła się z nissanem note, którym kierowała 63 letnia opocznianka.

Z kolei o godz. 07.50, 40 letni mieszkaniec Tomaszowa Maz. jadąc samochodem marki Audi A6, stracił panowanie nad  pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

W tak trudnych warunkach drogowych, chwila nieuwagi kosztowała kierowców wiele stresu. Na szczęście nikt nie ucierpiał podczas tych zdarzeń, a wszyscy kierowcy biorący udział zdarzeniach byli trzeźwi.

Polecane