Łódzkie 112 » Kutno » Wepchnęli ją do rowu, uderzali po głowie i okradli. 75-latka zaatakowana w Wigilię.

27 grudnia, 2020

Wepchnęli ją do rowu, uderzali po głowie i okradli. 75-latka zaatakowana w Wigilię.

Do okropnej napaści doszło 24.12.2020 roku w Krośniewicach. W wigilijny poranek 75-latka wracając z zakupów, tuż obok swojego domu została zaatakowana przez dwóch młodych bandziorów. W Boże Narodzenie, decyzją sądu, zostali osadzeni na 3 miesiące w areszcie śledczym. 

24 grudnia 2020 roku na ul. Poznańskiej w Krośniewicach doszło do rozboju na 75-letniej kobiecie. Kobieta we wczesnych godzinach porannych robiła zakupy, a w drodze powrotne, tuż przed swoim domem, została zaatakowana przez dwóch mężczyzn, którzy założyli jej kaptur na głowę, wepchnęli do rowu, a następnie uderzając kilkukrotnie po głowie zabrali torebkę z pieniędzmi oraz zakupy i uciekli.

Kobieta szczęśliwie nie ucierpiała fizycznie od uderzeń zadanych przez nieznanych mężczyzn.

Jeszcze tego samego dnia mężczyźni zostali zatrzymani. Okazali się nimi 23 i 20-letni mieszkańcy powiatu kolskiego. Mężczyźni w trakcie zatrzymania byli pijani. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli zarzuty rozboju za co grozi do 12 lat pozbawienia wolności. 25 grudnia na wniosek Prokuratora Rejonowego w Łęczycy Sąd zdecydował , że najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Polecane