SKANDAL! Adoptowano szczeniaka, po czym wyrzucono go z całą wyprawką

Niestety zdarzają się i takie skandaliczne historie… Do schroniska dla zwierząt w Łodzi trafiła około 9 tygodniowa suczka. Znaleźli ją na klatce schodowej mieszkańcy bloku na ulicy Przełajowej na łódzkiej Retkini.

Na klatce schodowej w bloku było słychać piszczenie pieska, Jak się okazało szczeniak został porzucony na klatce schodowej. Ptysia była razem ze swoją wyprawką, którą otrzymała osoba adoptująca psa – książeczka zdrowia, kocyk i podkłady do nauki załatwiania się w czystości.

Piesek został przewieziony do schroniska dla zwierząt przy ulicy Marmurowej w Łodzi i czeka na nowy domy. Pamietajmy zwierzęta nie są zabawkami, które możemy wyrzucić kiedy nam się znudzą!

NIE wiemy jak duża będzie kiedy dorośnie, nie znamy jej rodziców. A gdybanie na podstawie grubości czy długości łap – to jak wróżenie z fusów. Już nie raz i nie dwa z małych szczeniaków wyrosły psy wielkości owczarka.
NIE wiemy czy lubi dzieci i koty, bo nie ma z nimi kontaktu w schronisku.
Wiemy, że na pewno że PTYSIA będzie rozrabiać, siusiać w domu na wykładzinę, może coś pogryzie lub zniszczy – takie prawa młodości.
Polecamy NIE doszukiwać się w jej urodzie żadnej rasy. Jest po prostu przecudnym kundelkiem.
Osoby zainteresowane adopcją PTYSI zapraszamy do kontaktu ze schroniskiem: schronisko.biuro@o2.pl
Schronisko dla Zwierząt w Łodzi
ul.Marmurowa 4
tel.42/ 656 78 42
schronisko.biuro@o2.pl