Łódzkie 112 » Rawa Mazowiecka » 21-latek wpadł z narkotykami. Miał marihuanę i amfetaminę

23 grudnia, 2020

21-latek wpadł z narkotykami. Miał marihuanę i amfetaminę

Kryminalni zatrzymali 21-latka do kontroli. Młody mężczyzna od razu zaczął się nerwowo zachowywać. Okazało się, że miał przy sobie 17 gramów marihuany i ponad 20 gramów amfetaminy. Grozi mu do 10 lat za kratkami. 

21 grudnia 2020 roku kryminalni sprawdzili informacje o osobach podejrzanych o posiadanie narkotyków i zatrzymali do kontroli opla. Samochodem podróżował 21-latek i 24-letnia pasażerka. W trakcie zatrzymania mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać mimo, że wcześniej zapewniał policjantów, że nie posiada środków zabronionych. Kryminalni znaleźli i zabezpieczyli susz roślinny, torebkę foliową z białym proszkiem, 20 sztuk zawiniątek folii aluminiowej oraz wagę elektroniczną. Mundurowi zabezpieczyli łącznie blisko 17 gramów marihuany i ponad 20 gramów amfetaminy. 21–latek trafił do policyjnego aresztu.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kierowcy zarzutu udzielania oraz posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Polecane