Nie lubi Legii, więc namówiła chłopaka i… Straty oszacowano na 1 800 zł

Wszystko przez nudę i niechęć dziewczyny do Legii Warszawa. Niby spokojna parka spacerowała po ulicach, a tu taka nieprzyjemna niespodzianka. Straty oszacowano na około 1 800 zł. 

-Mundurowi poszukiwali grafficiarzy, którzy 5 grudnia 2021 roku w centrum Radomska zniszczyli baner reklamowy i fragmenty elewacji na budynkach. Swoje podejrzenia skierowali na parę radomszczan, a ich typowania okazały się trafne. Już 8 grudnia zarówno 24-latek, jak i jego 21-letnia koleżanka trafili do policyjnego aresztu. Podczas rozmowy z mundurowymi powiedzieli, że zamalowali czarnym sprayem symbol klubu piłkarskiego, który znajdował się na budynkach i banerze.- informuje nadkom. Aneta Wlazłowska z KPP Radomsko.

Jak nieoficjalnie udało ustalić się naszej redakcji, 21-latka delikatnie mówiąc nie przepada za stołeczna drużyną. Namówiła więc swojego 24-letniego kolegę podczas spaceru by pozamazywać czarnym sprayem logotypy Legii Warszawa znajdujące się na banerach reklamowych.

Obydwoje usłyszeli zarzut niszczenia mienia. Prokurator zastosował wobec zatrzymanych dozory policyjne oraz zakazał opuszczania terytorium Polski. teraz grozi im do 5 lat więzienia.

Policjanci niewykluczający, że para może mieć na swoim koncie więcej takich wybryków i przestępstw. A wszystko to z nudów jak mieli przyznać na przesłuchaniu!