Okradł 17-latka i chciał wrzucić go pod pociąg! Z dworca PKP trafił prosto do więzienia

O krok od tragedii. 20-latek, napadł i okradł nastolatka! Napastnik chciał wrzucić chłopaka pod nadjeżdżający pociąg! Teraz może spędzić 12 lat za kratkami.

Do przestępstwa doszło na terenie dworca PKP w Łowiczu. 26 stycznia 2021r. przed godziną 20, napastnik uderzył 17-latka i groził mu zepchnięciem na tory, próbując ukraść pieniądze. Przypadkowy pasażer, którzy był świadkiem tego zdarzenia powiadomił policję.

Kryminalni pojechali na miejsce i zatrzymali podejrzewanego 20-latka z powiatu gostynińskiego, który zaatakował 20-latka. Pijany mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i przewieziony do aresztu.

Napastnik słyszał prokuratorski zarzut usiłowania rozboju, za co grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Podejrzany jest znany policji z wcześniejszych konfliktów z prawem. Sąd Rejonowy w Łowiczu na wniosek prokuratora aresztował 20-latka na trzy miesiące. – informuje KPP Łowicz.

W czwartek rano doszło do makabrycznego wypadku, w którym zginął 43-latek! Artykuł przeczytasz klikając w link: https://lodzkie112.pl/wiadomosci/sieradz/makabryczny-wypadek-w-pracy-43-latek-zmiazdzony-przez-maszyne-zginal-na-miejscu/