Kompletnie pijany rozbił cztery auta. Ma podwójny dożywotni zakaz prowadzenia i był poszukiwany (ZDJĘCIA)

Kompletnie pijany rozbił cztery auta. Ma podwójny dożywotni zakaz prowadzenia

Bełchatowscy policjanci zatrzymali pijanego 41-latka, który jazdę zakończył uderzając w drzewo i zaparkowane pojazdy. Wydmuchał 2,5 promila alkoholu, ma podwójny dożywotni sądowy zakaz prowadzenia. Kierowca też poszukiwany przez sąd do odbycia kary więzienia.

Wszystko wydarzyło się na os. Dolnośląskim. Bełchatowska policja dostał zgłoszenie o zatrzymaniu kierowcy, który jak mówili świadkowie „leciał autem w powietrzu” i  jazdę zakończył uderzając w drzewo oraz w zaparkowane pojazdy.

Kierowca opla vectry jechał od strony targowiska miejskiego. W pewnej chwili stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik i autem „wzbił się w powietrze”. Z impetem uderzył w drzewo oraz zaparkowane pojazdy, zatrzymując się pomiędzy nimi.

Kierowca opla rozbił cztery samochody. Po zdarzeniu mężczyzna wysiadł z auta i odszedł z miejsca zdarzenia. Mieszkaniec pobliskiego bloku widząc co się stało i oddalającego się kierowcę opla, wybiegł z domu i zatrzymał go.

41-letni bełchatowianin był kompletnie pijany. Wydmuchał 2,5 promila alkoholu. Ma też podwójny dożywotni zakaz prowadzenia. Okazało się też, że był poszukiwany przez sąd do odbycia kary więzienia.

Mężczyzna z urazem ręki trafił do szpitala, gdzie przebywał pod kontrolą policji. Za złamanie sądowego zakazu grozi mu kara do 5 lat więzienia. Najbliższy czas spędzi za kratami odbywając karę w sprawie, do której był poszukiwany. Czekają też poważne konsekwencje finansowe.