Diler miał pecha. Wpadł kiedy sprzedawał narkotyki klientowi

Bełchatowscy kryminalni zatrzymali dilera narkotykowego i jego klienta. W mieszkaniu 29-latkafunkcjonariusze znaleźli marihuanę oraz substancje psychoaktywne. Za handel narkotykami dilerowi grozi kara do 10 lat więzienia.

Wszystko rozegrało się wieczorem, 4 listopada, w Bełchatowie. Pod wytypowanym przez kryminalnych adresem pojawił się młody mężczyzna. Okazało się, że 20-latek kupił od 29-latka narkotyki.

Kryminalni weszli do domu dilera. Tam naleźli narkotyki. Wyraźnie zaniepokojony nieplanowanym spotkaniem z policjantami 29-latek początkowo wszystkiemu zaprzeczał. Jednak wkrótce policjanci zabezpieczyli niezbite dowody jego przestępczej działalności.

Zakazane środki trzymał w swoim mieszkaniu. Kryminalni zabezpieczyli marihuanę oraz substancje psychoaktywne. Łącznie przejęli ponad 60 gramów środków odurzających.

Zabezpieczyli również wagę elektroniczną, młynek do mielenia suszu roślinnego oraz gotówkę, którą podejrzewany trzymał w pudełku z narkotykami.

Obaj mężczyźni spędzili noc w policyjnej celi. Następnego dnia obaj usłyszeli zarzuty. Młodszy z mężczyzn odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia. Diler odpowie za handel narkotykami, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia.