Łódzkie 112 » Rawa Mazowieckatitle_li=Wiadomości » Ach ta miłość… 15-latek ukradł samochód matce, by pojechać do dziewczyny mieszkającej w Warszawie

17 stycznia, 2021

Ach ta miłość… 15-latek ukradł samochód matce, by pojechać do dziewczyny mieszkającej w Warszawie

Na drodze ekspresowej S8 policjanci zatrzymali 15-letniego mieszkańca Gostynia (wielkopolskie). Chłopak jechał do dziewczyny mieszkającej w Warszawie, by do niej dotrzeć ukradł matce toyotę!

Zdarzenie miało miejsce 15 stycznia 2021. Kilka minut przed godziną 12:00 rawska policja została poinformowana, że drogą S8 może poruszać się skradziona w Gostynie Toyota Rav4.

Jak wynikało z wskazań GPS samochód za kilka minut powinien wjechać na teren działania rawskiej komendy. Dyżurny natychmiast polecił patrolom pojechać na trasę S8 i zatrzymać skradziony samochód. – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Około godziny 12:30 samochód, za którego kierownicą siedział 15-letni syn właścicielki auta został zatrzymany przez policyjny patrol. Jak tłumaczył, jechał by spotkać się z dziewczyną. Nieodpowiedzialny „uciekinier” uważał nic takiego się nie wydarzyło, ponieważ nie uszkodził wartego 130 000zł samochodu.

Warto dodać, że plan 15-latka prawie się udał bo z 340km jakie dzielą Gostyń od Warszawy został zatrzymany na 250 kilometrze trasy jaką miał do przebycia.

Teraz nieletni sprawca stanie przed sądem rodzinnym i odpowie za kradzież samochodu oraz kierowanie pojazdem mechanicznym bez uprawnień.

Że miłość nie wybiera, możesz przekonać się czytając kolejny artkuł…

Polecane