SZOK! 52-latka wraz z sąsiadką upijała swoje 13-letnie córki winem

To się nazwy patologia w Tomaszowskiej kamienicy! 52-latka rozpijała swoje 13-letnie córki! Na nocnej libacji u swojej sąsiadki kazała pić im wiono. Jest przestępstwo zagrożone karą do 2 lat więzienia!

W nocy z 27 na 28 listopada policja w Tomaszowie Mazowieckim została powiadomiona o przez 22-latka o dziwnym stanie swojej 13-letniej siostry. Dziewczynka wróciła wraz z matką od sąsiadki.

Gdy policjanci przybyli na miejsce pijana matka wydmuchała prawie 2 promile. W organizmie 13-letniej dziewczynki również wykryty alkohol. Jej druga także 13-letnia siostra przybywała jeszcze u sąsiadki i także była pod wpływem alkoholu!

Policjanci na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Ratownicy uznali, że dziewczynki i ich matka nie wymagały hospitalizacji. Mundurowi ustalili, iż alkohol nieletnim podała ich matka. Kobieta kupiła wino i udostępniając je córkom nakłoniła je do jego spożycia.

  • 52-latka popełniła przestepstwo, co dało podstawy do jej zatrzymania w policyjnym areszcie. Nastolatki zostały pod opieką rodziny. Nieodpowiedzialna 52-latka po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty naruszenia przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i rozpijania swoich małoletnich córek, za co grozi jej kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. – informuje Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim