Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy! Mężczyzna miał ponad 3 promile

Trzech mężczyzn zatrzymało kompletnie pijanego mężczyznę, który kierował dostawczym Volkswagenem. Jak się później okazało mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

“5 listopada 2020 roku, około godz. 16:30 policjanci tomaszowskiej drogówki zostali skierowani na interwencję do Niewiadowa, gdzie na terenie osiedla został ujęty przez świadków nietrzeźwy kierujący. Jak ustalili na miejscu, dwóch spokrewnionych ze sobą świadków, mieszkańców pobliskich Budziszewic w wieku 40 i 49 lat jadać drogą  w kierunku Ujazdu zauważyli Volkswagena, poruszającego się całą szerokością drogi. Mogło to wskazywać, iż kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.” – informuje Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

Świadkowie zdarzenia jechali za Volkswagenem, gdy auto zatrzymało się mężczyźni natychmiast podbiegli do pijanego kierowcy i zabrali mu kluczyki. Na miejscu także interweniował policjant po służbie na co dzień pracujący w Zespole Kryminalnym Komisariatu w Rokicinach.