Łódzkie 112 » Tomaszów Mazowiecki » O mały włos od tragedii. Kompletnie pijany dźgnął kolegę nożem, bo się pokłócili

O mały włos od tragedii. Kompletnie pijany dźgnął kolegę nożem, bo się pokłócili

15 marca, 2021

O mały włos od tragedii. Kompletnie pijany dźgnął kolegę nożem, bo się pokłócili

Niemal doszło do tragedii. W wyniku kłótni 60-latek dźgnął swojego znajomego nożem w klatkę piersiową. Byli kompletnie pijani. 46-latek trafił do szpitala, a starszy mężczyzna do aresztu.

Zakrapiane alkoholem spotkanie nie mogło skończyć się dobrze. 12 marca 2021 roku na policję wpłynęło zgłoszenie o ugodzeniu nożem, do którego miało dojść w jednym z bloków na osiedlu Niebrów. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Pogotowie obecne już na miejscu niezwłocznie zabrało rannego 46-letniego mężczyznę do szpitala. Został dźgnięty nożem w klatkę piersiową. Policji udało się ustalić, że 60-letni tomaszowianin spotkał na terenie miasta znajomego oraz jego 39-letnią przyjaciółkę. Uznali, że dobrym pomysłem będzie wspólne wypicie alkoholu, udali się więc do mieszkania 60-latka.

W trakcie popijawy mężczyźni pokłócili się, a 46-latek popchnął gospodarza. Ten z kolei rozzłoszczony poszedł do kuchni po nóż i dźgnął swojego gościa. Wszyscy byli pijani, każdy miał ponad dwa promile alkoholu we krwi. Gospodarza zatrzymano w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Rana 46-latka okazała się niegroźna, powierzchowna. Starszemu mężczyźnie grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polecane