Naćpana łodzianka za kierownicą busa kradła paliwo, staranowała auto, miała przy sobie narkotyki i kradzione tablice! Uciekała przed policją!

Kobieta za kierownicą busa to codzienność na polskich drogach jednak ta “gwiazda” ma sporo na sumieniu! Kradła paliwo, staranowała auto, uciekała przed policją! A po zatrzymaniu znaleziono przy niej narkotyki i kradzione tablice! A lista zarzutów wobec zatrzymanej kobiety może się wydłużyć.

Kobieta próbowała się ukryć na terenie jednej z firm pod Tomaszowem Mazowieckim przed policyjnym pościgiem ale zacznijmy od początku.

Kradzież paliwa
2 grudnia 2021 roku, około godziny 07:30 zatankowała kierowanego przez siebie busa na stacji benzynowej w gminie Wolbórz. Rachunku na kwotę 300 zł za paliwo nie zapłaciła, Jak gdyby nigdy nic, odjechała ze stacji w towarzystwie 2 mężczyzn. Za złodziejką w pogoń ruszył pracownik stacji.

Ucieczka
-Kierująca po drodze dwukrotnie się zatrzymała i pozwoliła aby z kabiny pojazdu wybiegli pasażerowie. Pracownik stacji kontynuował swój pościg, aż do miejscowości Łazisko, gdzie dostawcze renault niespodziewanie zatrzymało się na poboczu drogi. – informuje st.asp. Grzegorz Stasiak.

Gdy pracownik stacji dojechał do busa kierowanego busa, kobieta staranowała jego auto. W wyniku czego jego auto nie nadawało się do dalszej jazdy. Po czym w pośpiechu 38-latka ruszyła dalej.

Miała pecha
Uciekinierka wpadła przekraczając dozwoloną prędkośc o  26 km/h. Kobieta na widok policyjnego radiowozu i policjanta wydającego jej sygnał do zatrzymania, zwolniła ale po zawróceniu pojazdu zaczęła się oddalać. Widzący to policjanci ruszyli  w pościg. Po dojechaniu do renault wydali kierującej wyraźne znaki do zatrzymania używając do tego sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kobieta mimo to kontynuowała swoją jazdę i nie reagowała na wydawane polecenia. W tym samym  czasie minęli również pracownika stacji paliw stojącego przy rozbitym pojeździe. Uciekinierka wjechała na bazę jednej z firm w Łazisku gdzie policjanci zatrzymali ją nim zdążyła opuścić kabinę auta. – informuje st.asp. Grzegorz Stasiak.

Policjanci byli zaskoczeni
Po zatrzymaniu kobiety zweryfikowano, że tablice rejestracyjne renault są kradzione. We wnętrzu auta znaleziono amfetaminę. Ujawniono również inne kradzione tablice różnych powiatów województwa łódzkiego. Część z tablic była już pocięta na drobne kawałki. Kobieta była pod wpływem narkotyków.

Finał
Łodzianka już wcześniej miała konflikt z prawem. Za przekroczenie dozwolonej prędkości i spowodowanie kolizji została ukarana mandatami karnymi. Usłyszała również zarzut posiadania narkotyków i niezatrzymania się do kontroli drogowej za co grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma nadal charakter rozwojowy.