Łódzkie 112 » Skierniewice » Złodziej zatrzymany, rower odzyskany

Złodziej zatrzymany, rower odzyskany

29 maja, 2021

Złodziej zatrzymany, rower odzyskany

Skierniewiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kilka dni wcześniej ukradł rower na osiedlu Widok. 43-latek zabrał rower z garażu podziemnego jednego z bloków. Policjanci odzyskali skradziony rower, a sprawcy grozi kara do 5 lat więzienia.

W dniu, 22 maja, mieszkanka Skierniewic zgłosiła kradzież roweru z garażu podziemnego bloku, w którym mieszka. Pracujący nad tą sprawą policjanci wytypowali sprawcę – 43-letniego skierniewiczanina. Po południu, 26 maja, 43-latek pojawił się w pobliżu jednego z lombardów.

Zauważył go dzielnicowy i policjanci pełniący służbę ponadnormatywną na podstawie porozumienia z urzędem miasta. Na widok radiowozu skierniewiczanin przyśpieszył i próbował ukryć się pomiędzy budynkami.

Szybko został zatrzymany. W jego miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli skradziony rower. 43-latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Podejrzany jest znany policji ponieważ wcześniej był wielokrotnie notowany za różne przestępstwa. Odzyskany rower powróci do właścicielki.

Polecane