Łódzkie 112 » Łowicztitle_li=Skierniewice » Z ostatniej chwili! Zderzenie 5 aut na A2! Utrudniania w ruchu w stronę Warszawy [ZDJĘCIA]

24 stycznia, 2021

Z ostatniej chwili! Zderzenie 5 aut na A2! Utrudniania w ruchu w stronę Warszawy [ZDJĘCIA]

Dzisiaj (24.01.2021) przed godziną 13:00 na 402km A2 doszło do zderzenia 5 samochodów osobowych. Przez prawie godzinę autostrada w stronę Warszawy była całkowicie nie przejezdna.

Do zdarzenia doszło mniej więcej wysokości Łowicza i Skierniewic. W zdarzeniu jedna osoba potrzebowała pomocy medycznej, jednak nie została ona przewieziona do szpitala.

Na miejscu nadal mogę występować utrudnienia w ruchu. Od godziny 13:30 przejazd w tym miejscu odbywał się tylko jednym pasem.

Na razie mamy informacji o przyczynach tego zdarzenia, jednak na drogach w województwie łódzkim panują bardzo trudne warunki na drogach spowodowane opadami śniegu i marznącego deszczu.

Publikacja zdjęć za zgodą Tomasz Karda OSP KRSG Dzierzgów. Bardzo dziękujemy.

Bardzo smutne wieści dotarły do nas z powiatu zgierskiego. Mimo usilnych starań lekarzy, 32-letni mężczyzna – kierowca BMW, którego auto zderzyło się wczoraj z ciężarówką zmarł w szpitalu. Przeczytaj cały artykuł klikając w link: https://lodzkie112.pl/wiadomosci/zgierz/w-szitalu-zmarl-32-letni-kierowca-bmw-a-z-jego-auta-zostala-tylko-kupa-zlomu/

Polecane