SKANDAL! Noworodek nie żyje! Szpital w Pabianicach, nie przyjął 17-latki w ciąży i odesłał ją do Łodzi

To co wydarzyło się w Pabianicach, SKANDAL przez duże S!!! Można by powiedzieć takie czasy nastały, że szpitale nie przyjmują pacjentów ze względu na koronawirusa. Duża liczba zgonów nie jest spowodowana bezpośrednio przez COVID-19 tylko przez “okrojony” stan służby zdrowia podczas pandemii. 

26 stycznia 2021roku, do szpitala w Pabianicach trafia 17-latka w zaawansowanej ciąży. Szpital jednak nie przyjmuje jej na oddział, tylko kieruje do Centrum Zdrowia Matki Polki. Nie zapewniając dziewczynie, żadnego profesjonalnego transportu w postaci karetki. Czas nagli więc dziewczyna jest przewożona do z Pabianic do Łodzi prywatnym autem.

Podczas drogi do instytutu jej stan się pogarsza i zostaje wezwana karetka. Ostatecznie dziewczyna trafia na oddział położniczy łódzkiego szpitala, gdzie odbył się poród. Niestety noworodka nie dało się uratować.

Szpital w Pabianicach tłumaczy się, że dziewczyna była w 32. tygodniu ciąży więc poród powinien odbyć się w właśnie w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, a niezabezpieczenie profesjonalnego transportu pacjentki w postaci karetki wynikało, że pabianiccy lekarze stwierdzili, że szybciej dotrze do Instytutu w Łodzi środkiem transportu, którym przyjechała do nich! SZOK!

SZOK I NIEDOWIERZANIE! Mamy nadzieję, że winni tej tragedii zostaną odpowiednio ukarani!

17-latek pod nieobecność rodziców, wsiadł w ich Audi i rozbił je kilka ulic dalej. Bojąc się reakcji rodziców upozorował włamanie i kradzież! Niestety cały misterny plan się rypnął… Artykuł na ten temat przeczytasz klikając w link: https://lodzkie112.pl/wiadomosci/sieradz/17-latek-upozorowal-wlamanie-do-domu-by-ukryc-ze-to-on-rozbil-audi-rodzicow/