Łódzkie 112 » Łódź » Wpadła bezczelna złodziejka. Kradła kosmetyki, obuwie, artykuły spożywcze i dekoracyjne

Wpadła bezczelna złodziejka. Kradła kosmetyki, obuwie, artykuły spożywcze i dekoracyjne

26 marca, 2021

Wpadła bezczelna złodziejka. Kradła kosmetyki, obuwie, artykuły spożywcze i dekoracyjne

Policjanci z Posterunku w Andrespolu zatrzymali złodziejkę. Kradła kosmetyki, obuwie, artykuły spożywcze, papiernicze i dekoracyjne. Nakradła na 4 tys. zł. Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

We wtorek, 23 marca, po godzinie 14.00 policjanci z Andrespola zostali wezwani do jednej z drogerii na terenie miasta. Jak się okazało 40-letnia kobieta została zatrzymana przez pracownicę sklepu tuż za linią kas. W kieszeniach kurtki miała ukryte kosmetyki, które ukradła.

Jak ustalili mundurowi złodziejka miała na swoim koncie jeszcze inne kradzieże, których dopuściła się tego samego dnia w innych sklepach w Andrespolu oraz dzień wcześniej.

Łupem złodziejki padały głównie kosmetyki, obuwie, artykuły spożywcze, papiernicze i dekoracyjne. Łączna wartość skradzionych produktów to blisko 4 tys. zł.

Większa część produktów została odzyskana i trafiła w nienaruszonym stanie do właścicieli punktów handlowych. 40-latka został zatrzymana, noc spędziła w policyjnym areszcie. Usłyszała zarzuty kradzieży. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Polecane