Szafa pełna narkotyków. 48-latka zatrzymana na Retkini

48-letnia kobieta i jej konkubent w wynajmowanym na Retkini mieszkaniu ukryli w szafie torebki z amfetaminą, mefedronem, kokainą i marihuaną, oraz 84 tabletki ekstazy. Byli już wcześniej znani policji. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Zostali tymczasowo aresztowani.

12 stycznia 2021 roku około godziny 17.00 na ul. Retkińskiej w Łodzi kryminalni zatrzymali podejrzaną o posiadanie znacznych ilości narkotyków 48-latkę. Późniejsze przeszukania wynajmowanego przez nią mieszkania doprowadziły do znalezienia i zabezpieczenia ukrytych w szafie torebek z amfetaminą, mefedronem, kokainą i marihuaną, oraz 84 tabletki ekstazy.

W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 400 gramów narkotyków, oraz wagę elektroniczną. Kobieta, oraz jej 40-letni konkubent, zostali zatrzymani.

Przy mężczyźnie kryminalni zabezpieczyli telefon komórkowy i ponad 6 tysięcy złotych. Oboje mają przeszłość kryminalną. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzja sądu zostali tymczasowo aresztowani. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z III Komisariatu Policji.