Łódzkie 112 » Łódź » Rozpoznajesz tego mężczyznę? Dzwoń na policję!

20 stycznia, 2021

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Dzwoń na policję!

Policja poszukuje mężczyzny, który 20 stycznia 2021 roku około godziny 11:10 w rejonie ul. Kochanowskiego w Łodzi śmiertelnie zaatakował innego mężczyznę.

20 stycznia 2021 roku przy ul. Kochanowskiego w Łodzi w rejonie placu zabaw doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami. W pewnym momencie utarczka słowna przerodziła się w rękoczyny. Jeden z mężczyzn zadał ostrym narzędziem cios drugiemu i oddalił się w kierunku ulicy Wspólnej.

Przechodnie zawiadomili służby. Na miejscu jako pierwsi znaleźli się policjanci, którzy udzielili pomocy przedmedycznej zaatakowanemu mężczyźnie. Następnie czynności przywracania życia przejęli medycy. Niestety pomimo podjętych działań nie udało się uratować życia 31-letniego pokrzywdzonego.

Trwają poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Był to mężczyzna w wieku około 30 lat. Miał około 170 cm wzrostu, ciemne włosy i krzaczastą brodę. Ubrany był w ciemną kurtkę i ciemne spodnie dresowe. Na głowie miał szary kaptur, stanowiący prawdopodobnie część bluzy. Na nogach miał ciemne sportowe buty z jasnymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o kontakt z policją pod całodobowymi numerami 47 841 22 50 lub 47 841 15 56.

Polecane