Pijani siostra z bratem napadli i pobili 20-latka

Do kradzieży i pobicia doszło 8 marca 2021 roku na ulicy Grabowej w Łodzi. 20-letni zgłaszający wskazał jako jednego ze sprawców pijanego 19-latka siedzącego na schodach kamienicy. Poszkodowany opisał całą sytuację.

Gdy chwilę wcześniej próbował wejść do budynku trzy osoby siedzące na schodach kamienicy uniemożliwiały mu przejście. Rzucały również obraźliwymi obelgami w jego stronę. Mężczyzna mimo to próbował dostać się do środka. Doszło do przepychanki, w trakcie której został kilkukrotnie uderzony w twarz i pokopany w nogi. Usiłował wyrwać się napastnikom, przez co stracił kurtkę.

Po chwili wrócił na miejsce, jednakże po kurtce, w której miał portfel z dokumentami i pieniędzmi nie było śladu. Policjanci przeszukali 19-latka oraz 27-letnią siostrę, która mu towarzyszyła i również była pijana. Znaleźli przy nich część skradzionych dokumentów. Trzeci sprawca zdołał uciec nim przyjechała policja.

28-latek odpowie za kradzież, w przeszłości miał już konflikty z prawem. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Mają zakaz zbliżania się i kontaktowania z poszkodowanym.